O nás

 

Kdo jsme a co děláme?

Vítáme Vás v kosmetice Krásná žena​ Našim cílem je Vaše spokojenost a proto jsme pro Vás připravili příjemné čisté prostředí s relaxační hudbou . Přejete-li si odpočinout a zdůraznit svoji krásu, přijďte k nám. Kosmetické studio nabízí širokou nabídku ošetření pleti i těla. Nabízíme kosmetické ošetření kosmetičkou Milenou Jagerovou, která se věnuje problematice pleti .Specializace je problémová pleť atopické ekzémy, akné a lupénka. Kosmetika, kterou používá, je vhodná na všechny druhy pleti, včetně citlivé.

S jakými značkami pracuji?

Pracuji s německou kosmetikou LR Healt & Beauty. Tato kosmetika je naprosto přírodní a s vekým podílem Aloe vera Je vhodná pro všechny typY pleti a hlavně bez parabenů. Kosmetika ZEITGARD vhodná pro starší typ pleti 40+ velmi učiná kosmetika a viditelné účinky již po jednom požití. tato firma má certifikát FRESENIUS,IASC ,DERMATEST.

Dále mám velkou zkušenost se značkou SYN CARE (česká značka) cenově velmi dostupná a řadí se tato kosmetika mezi top značky v profesionální i domácí péči. 

3 KROKY K DOKONALÉ PLETI

ZEITGARD je revoluční přístroj na čištění pleti vyvinutý v laboratořích
společnosti LR Health & Beauty nominovaný na
prestižní cenu German Design Award 2016.

OŠETŘENÍ PLETI PŘÍSTROJEM ZEITGARD

ZEITGARD je revoluční přístroj na čištění pleti vyvinutý v laboratořích společnosti LR Health & Beauty nominovaný na prestižní cenu German Design Award 2016. Tento inovativní produkt představuje revoluci v péči o pleť: je až desetkrát efektivnější než ruční čištění pleti a především šetrnější k pokožce. Díky ZEITGARD je vaše pleť dokonale připravena na následnou kosmetickou péči. Obličej vypadá zdravěji a na dotek je hladší. Díky technologii Microsilver, využívající stříbro na vláknech kartáčku, působí dokonale hygienicky a antibakteriálně. Účinnost přístroje potvrzuje i vědecká studie renomovaného institutu Dermatest GmbH (založen v roce 1978), který patří mezi světově nejuznávanější ústavy svého druhu.

1 - KROK, Přípravné čištění obličeje

Pleť čistá do hloubky
pórů je předpokladem pro dlouhodobě svěží a mladistvě vypadající vzhled. ZEITGARD Cleansing Systém (Elektrický kartáček na pleť) je prvním krokem efektivní péče proti stárnutí pleti.

2 - ZEITGARD Anti-age system – nová síla proti vráskám

Vrásky a mladistvě vypadající pleť se vylučují. Ve druhém kroku proto ošetřujeme cíleně vrásky a otoky, a to s okamžitým účinkem.

  

3 -ZEITGARD Systém péče

Dlouhodobě hladká a mladistvě vypadající pleť potřebuje vhodnou péči. Produkty péče ZEITGARD pečují individuálně a trvale o jakkoliv náročnou pleť.
 
  

Adresa Salonu

Hvězdova 1281/29
Praha Pankrác

Telefoní číslo

+420 607 045 244

Email

jagerovamilena@seznam.cz

Po - Ne

dle předchozí domluvy (na objednání)